you're offline
Wróć

Baśniowe zabawy i warsztaty kreatywne

Od 10/07 do 12/07
produkcyjna-letnia_akademia_bajek_i_gier-07072021-390.jpg
Mnóstwo śmiechu, baśniowych ciekawostek oraz okazji do wspólnej zabawy czeka na najmłodszych, którzy w najbliższą sobotę 10 lipca odwiedzą nasze centrum handlowe!

Podczas pierwszego spotkania z cyklu „Letnia akademia bajek i gier” będzie można wziąć udział w quizach, rozwiązać zagadki i podczas zabawy dowiedzieć się, do którego z baśniowych superbohaterów jesteśmy najbardziej podobnie!

W trakcie sobotniego spotkania najmłodsi będą mogli również wziąć udział w warsztatach kreatywnych, podczas których stworzą atrybuty baśniowych bohaterów – kolorowe korony, magiczne różdżki oraz balonowe miecze. Do dyspozycji dzieci będą wszelkie materiały plastyczne potrzebne do wykonania baśniowych przedmiotów. Prace będzie można potem zabrać do domu i korzystać z nich podczas wesołych zabaw z rodzeństwem czy przyjaciółmi.

Baśniowe animacje dla dzieci będą dostępne w pasażu naszej galerii handlowej w sobotę 10 lipca od godziny 12.00 do godziny 18.00. Wstęp wolny.

W ramach wakacyjnego cyklu „Letnia akademia bajek i gier” w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna odbędzie się jeszcze jedno spotkanie. 24 lipca dzieci przeniosą się w świat zabaw podwórkowych, które doskonale znali ich rodzice i dziadkowie.

Serdecznie zapraszamy!