you're offline
Wróć

Kreatywne ekowarsztaty i jarmark rękodzieła

09/07
produkcyjna-lampion_na_lato-28062022-390.jpg
Przerabianie starych przedmiotów jest sposobem na ograniczenie powstawania odpadów, jak również pozwala stworzyć niepowtarzalne, kolorowe ozdoby do domu i ogrodu!

W sobotę 9 lipca zapraszamy na spotkanie pt. „Zielone zapędy”, podczas którego odbędą się letnie warsztaty kreatywne oraz jarmark.

W warsztatach kreatywnych będzie można brać udział od godziny 12.00 do godziny 17:00, natomiast stoiska handlowe będą dostępne w godzinach od 11.00 do 18.00. Wstęp wolny.

STWÓRZ WŁASNORĘCZNIE LETNIE LAMPIONY!

Podczas rodzinnych warsztatów w naszej galerii handlowej będzie można wykonać wyjątkowe wakacyjne ozdoby! Ze szklanych słoiczków, udekorowanych kolorowymi tkaninami, koralikami i sznurkami powstaną fantazyjne letnie lampiony! Taka ozdoba doskonale sprawdzi się podczas wieczornych spotkań na balkonie czy w przydomowym ogródku lub wprowadzi wakacyjny nastrój do pokoju najmłodszych.

ODWIEDŹ EKOLOGICZNY JARMARK

Warsztatom towarzyszył będzie ekologiczny jarmark lokalnych rękodzielników. Będzie to doskonała okazja, żeby kupić dekoracje oraz ekologiczne produkty, a także porozmawiać z wystawcami i dowiedzieć się więcej o tym, jakich naturalnych surowców użyto do ich wykonania.  

Serdecznie zapraszamy!