you're offline
Wróć

Letnia akademia bajek i gier zaprasza!

Od 24/07 do 31/07
produkcyjna-letnia_akademia_bajek_gier-20072021-390.jpg
Lato to czas wakacyjnych wyjazdów za miasto czy weekendowych pikników. Warto przypomnieć sobie dawne gry podwórkowe, które umilą wspólnie spędzany czas!

Podczas spotkania, które odbędzie się w najbliższą sobotę w naszym centrum handlowym najmłodsi będą mogli poznać zabawy i gry, które pamiętają z dzieciństwa ich rodzice. Wiele radości wywołają zabawy zręcznościowe, wśród których będą m.in. królująca na podwórkach gra w klasy, kolorowy tor przeszkód czy skakanie na skakance. Nie lada wyzwaniem dla małych sportowców będzie konkurs w kręceniu hula-hop, który wymaga gibkości, refleksu, ale i odpowiedniej techniki. Na małych uczestników czekają upominki.

W czasy zabaw swoich rodziców dzieci będą mogły się również przenieść w trakcie zajęć w kąciku plastycznym. Pod okiem instruktorów najmłodsi wykonają papierowe samoloty i popularną zabawkę niebo-piekło.

Zabawy podwórkowe w ramach „Letniej akademii bajek i gier” odbędą się 24 lipca w pasażu naszej galerii handlowej. W zajęciach będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do 18.00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!