you're offline
Wróć

Odwiedź przedświąteczny jarmark!

Od 29/11 do 04/12
produkcyjna-jarmark_swiateczny-19112021-390.jpg
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami! Przygotowania do tego wyjątkowego czasu ułatwi świąteczny jarmark rękodzieła i produktów regionalnych w naszej galerii handlowej. Od 29 listopada do 4 grudnia na stoiskach handlowych będzie można znaleźć rękodzieło, które zainteresuje wszystkich szukających pomysłów na wyjątkowe świąteczne prezenty oraz wiele smakołyków. Zapraszamy w godzinach pracy galerii handlowej, czyli od 9:00 do 21:00.

Na stoiskach rękodzielniczych dostępnych podczas jarmarku będzie można znaleźć wiele różnorodnych dekoracji, wśród których będą między innymi barwne świąteczne stroiki. Poszukujący ciekawych prezentów dla bliskich, będą mogli zakupić ręcznie wykonaną biżuterię w wielu ciekawych wzorach. Wśród oferowanych produktów będzie można znaleźć również zabawki dla dzieci. Na odwiedzających czekają także smakołyki, wśród których nie zabraknie regionalnego przysmaku – kwasu chlebowego.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących centrum handlowe przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos oraz utrzymywać 1,5 metra odległości od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Przy wejściu do obiektu i hipermarketu można znaleźć dozowniki z płynem dezynfekującym.

Serdecznie zapraszamy na zakupy!