you're offline
Wróć

Odwiedź targi edukacyjne dla dzieci i młodzieży

10/09
produkcyjna-co_po_szkole-29082022-390.jpg
Na jakie zajęcia pozaszkolne warto zapisać dziecko? To pytanie nurtuje większość rodziców na początku nowego roku szkolnego. Odwiedź 10 września targi edukacyjne w naszej galerii handlowej, gdzie zapoznasz się z różnorodną ofertą lokalnych firm i instytucji. Dla dzieci przygotowano zajęcia pokazowe oraz zabawy. Wstęp wolny!

Wśród wystawców znajdą się m.in. Strefa X - łucznictwo, paintball dla dzieci, Twist - studio tańca, 4konekt - szkoła tańca, PAARO Polska Akademia Aktywnego Rozwoju Osobistego, Misja Robotyka, Warsztaty pirografii - Tomasz Charkiewicz, Little Britain - szkoła języków obcych, Take it Easy - studio języka angielskiego oraz Autorska Szkoła Klanzy - pracownia działań edukacyjnych.

W trakcie wydarzenia nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Na dzieci czekają warsztaty sensoryczne, zabawa sterowanymi robotami, pokazy i animacje taneczne, zabawy z językiem angielskim, zdjęcia i zabawy z Panem Papugą, zabawa klockami LEGO i konstrukcje robotów, a także strefa strzelnicza z akcesoriami strzelniczymi, m.in. pistoletami paintball i łukami. Maluchy będą mogły również wziąć udział w warsztatach z pirografii, czyli wypalania wzorów na drewnie.

Uczestnicy będą mogli wygrać m.in. darmowe lekcje oraz zniżki i karnety na zajęcia.

Wykorzystaj okazję do zapoznania się z ofertą lokalnych wystawców, a także rozmów, które ułatwią wybór propozycji dostosowanych do zainteresowań i predyspozycji dzieci i młodzieży.  

Targi zajęć edukacyjnych odbędą się w sobotę 10 września, w godz. 12-17. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!