you're offline
Wróć

Ograniczenie działalności sklepów centrum handlowego

27/03
add this event to your calendar

choose your application

produkcyjna-ograniczona_dzialalnosc-27032021-390.jpg
Ze względu na aktualne obostrzenia związane z ograniczaniem epidemii koronawirusa od 27 marca w naszej galerii handlowej zakupy będzie można zrobić w wybranych sklepach i punktach usługowych.

Czynne będą m.in.: sklepy spożywcze, apteki i drogerie, salony prasowe, księgarnie czy sklepy zoologiczne. Nadal będzie można także skorzystać m.in. z usług optycznych, bankowych i pralni.

Szczegółową listę otwartych sklepów będzie można znaleźć w aktualnościach na naszej stronie internetowej oraz na profilu na Facebooku.

Warto pamiętać, że decyzja o otwarciu sklepu czy punktu usługowego należy do najemcy. Przed udaniem się na zakupy zachęcamy do upewnienia się, że miejsce jest otwarte, odwiedzając nasz profil na Facebooku albo stronę internetową centrum handlowego lub najemcy.

W trosce o nasze bezpieczeństwo pamiętajmy, że:

- W otwartych sklepach obowiązują limity liczby klientów, którzy mogą jednocześnie robić zakupy. Prosimy o zwracanie uwagi na informacje przy wejściu do sklepów i stosowanie się do poleceń personelu.  

- Restauracje i kawiarnie w naszej galerii handlowej serwują dania i produkty wyłącznie na wynos. Nie ma możliwości zjedzenia posiłku na miejscu.

- Na terenie galerii handlowej należy nosić maseczkę zasłaniającą nos i usta.

- Zachowujmy między sobą bezpieczny dystans 1,5 metra.

- W trakcie zakupów nośmy jednorazowe rękawiczki lub regularnie dezynfekujmy ręce. Dozowniki z płynem do dezynfekcji dłoni są dostępne na terenie galerii handlowej.

Życzymy wszystkim zdrowia w tym trudnym czasie!

Lista otwartych lokali:

Apteka
In Medio
Lotto
Pralnia EBS
Aquael Zoo
Play
Klucze
Vision Express
KFC
Kantor
Empik add this event to your calendar

choose your application

Share