you're offline
Wróć

Stwórz dyniowe lampiony!

30/10
produkcyjna-warsztaty_dyniowe-22102021-390.jpg
Trójkątne lub kwadratowe oczy oraz zębata paszcza – to klasyczny wygląd dyniowej ozdoby na halloween. Żeby ją wykonać, wystarczy fantazja i dużo wolnego czasu.

Już w sobotę 30 października lampiony z dyni będą mogli wykonać mali uczestnicy rodzinnych warsztatów kreatywnych w naszej galerii handlowej! To doskonały pomysł na spędzenie popołudnia z maluchami!

Do dyspozycji młodych dekoratorów będzie kilkadziesiąt warzyw o różnych rozmiarach i odcieniach koloru pomarańczowego. Uczestnik będzie mógł wybrać jedną z nich, którą obecny na miejscu animator rozetnie, a potem wytnie w niej charakterystyczne oczy i paszczę. Następnie dzieci będą mogły samodzielnie wydrążyć dynię i ozdobić ją według własnego pomysłu. Każdy mały uczestnik otrzyma jednorazowy fartuszek, by troska o czyste ubranie nie ograniczała twórczej zabawy. Własnoręcznie przygotowaną dekorację wraz z dostępnymi na miejscu małymi świeczkami będzie można zabrać do domu. Na pewno będzie doskonałą ozdobą i rozświetli wnętrze domu lub balkon.

Halloweenowe dyniowe warsztaty odbędą się w sobotę 30 października pasażu naszej galerii handlowej. W zabawie będzie można wziąć udział od godziny 12 do godziny 18. Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!