you're offline
Wróć

W trosce o miejsca, w których żyjemy i lokalne społeczności!

Od 31/08 do 28/09
add this event to your calendar

choose your application

auchan-eko_miasto-31082022-390.jpg
Wspieramy projekt Eco-Miasto 2022. Dyskutujemy, jak zmieniać dzielnice i promujemy zrównoważone miasta!

Chcemy, by nasze centrum handlowe łączyło lokalne społeczności oraz pozytywnie wpływało na otoczenie w trzech obszarach: społecznym (People), środowiskowym (Planet) i gospodarczym (Profit). Dlatego możecie na co dzień obserwować, jak zmienia się otoczenie naszego obiektu i uczestniczyć w wydarzeniach, w których zachęcamy Was do wspólnego spędzania czasu, poznawania naszego regionu i troski o środowisko.

Ponad to firma Nhood Polska, która zarządza naszym obiektem, włącza się w liczne wydarzenia, które promują ideę zrównoważonych przestrzeni miejskich. Dlatego, również i w tym roku została partnerem projektu Eco-Miasto, organizowanego przez United Nations Envioronment Programme GRID/Warszawa i Ambasadę Francji w Polsce.

Przedstawiciele Nhood wezmą udział w tym wydarzeniu. Ada Walentek, dyrektor generalna Nhood Polska wystąpi w jednej z dyskusji podczas międzynarodowej konferencji Eco-Miasto 2022, która odbędzie się we wrześniu w Warszawie, a Grzegorz Kwiecień, szef projektu Wilanów Park będzie jednym z prelegentów webinaru dla przedstawicieli samorządów.

Nhood Polska jest również partnerem konkursu dla miast Eco-Miasto 2022. Są w nim nagradzane samorządy, które w szczególny sposób troszczą się o zrównoważony rozwój społeczności i przestrzeni miejskich. Być może miasto, w którym działa nasze centrum handlowe zdobędzie nagrodę? Trzymamy kciuki! add this event to your calendar

choose your application