ZAPRASZAMY OD 9:00 DO 21:00, W NIEDZIELE OD 9:30 DO 19:30

Centrum handlowe Auchan Produkcyjna

Letnie wyprzedaże – czas start!
image

Lato coraz bliżej, a w naszym centrum handlowym już ruszają letnie wyprzedaże!

Sprawdź szczegóły
Wyrusz w kosmiczną podróż i weź udział w zabawie!
image

Kosmiczne zagadki i loteryjka, zawody międzygalaktyczne czy gra rodzinna „Ale kosmos!” to tylko niektóre z atrakcji czekających 30 czerwca na najmłodszych gości Centrum. Wstęp bezpłatny. Już wkrótc

Sprawdź szczegóły
Godziny ciszy
image

Szanowni Klienci, od 18 czerwca w każdy wtorek w godzinach 8:00 - 10:00 i 16:00-18:00 na terenie naszego hipermarketu wprowadzamy „Godziny ciszy”. W tym czasie w sklepie zostanie przyciemnione oświ

Sprawdź szczegóły
Elektryczna hulajnoga do wygrania w konkursie!
image

Od 17 maja do 1 czerwca odwiedzający naszą galerię będą mogli wziąć udział w zabawie i zawalczyć o elektryczne hulajnogi i kamery sportowe.

Sprawdź szczegóły
Współpracujemy z Fundacją Mam Marzenie
image

Ceetrus Polska - właściciel, zarządca i komercjalizator Centrów Handlowych Auchan - angażuje się w inicjatywy, które wspierają osoby potrzebujące i kształtują postawy odpowiedzialne społecznie. W ubiegłym roku firma rozpoczęła współpracę z Fundacja Mam Marzenie, pomagającą spełniać pragnienia ciężko chorych dzieci.

Sprawdź szczegóły
Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj!
image

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustawą zakazującą handlu w niedziele, nasze centrum w najbliższym kwartale oprócz 14 kwietnia będzie otwarte tylko w jedną, ostatnią niedzielę każdego miesiąca.

Sprawdź szczegóły

Najlepsze marki