you're offline
Wróć

Podpowiadamy, jakie wybrać zajęcia pozaszkolne

Od 25/09 do 30/09
produkcyjna-targi_zajec_pozaszkolnych-19092021-390.jpg
Zajęcia dla dzieci z robotyki i programowania, a może taniec? Każdy znajdzie coś interesującego na targach zajęć pozaszkolnych, na które zapraszamy 25 września w godzinach od 12.00 do 17.00. Wstęp wolny.

Nie wszystkie zajęcia w szkole pozwalają dzieciom na szeroki rozwój pasji i zdolności. Dlatego warto wybrać dla najmłodszych takie atrakcje pozaszkolne, które pozwolą im na rozwój zainteresowań, a do tego będą okazją do dobrej zabawy i poznania rówieśników. Wszystkich zastanawiających się, jakie zajęcia wybrać, zapraszamy na targi zajęć pozaszkolnych, które odbędą się w sobotę 25 września w pasażu naszej galerii handlowej.

Podczas zbliżającego się wydarzenia swoją ofertę zaprezentuje wiele placówek i ośrodków, organizujących aktywności edukacyjne i artystyczne. Dzieci będą mogły wziąć udział w różnorodnych zajęciach i zabawach oraz pokazach. Propozycje zajęć pozalekcyjnych zaprezentują m.in.:

    • Centrum Artystyczne Elizy Sacharczuk- występy wokalne
    • Studio tańca – Feniks, Dziecięce Studio Baletowe
    • Akademia Nauki Białystok
    • MISJA ROBOTYKA
    • Giganci programowania
    • SZKOŁA TAŃCA WHAT'S UP? STUDIO

Dodatkowo rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z prowadzącymi zajęcia, co pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły. Podczas imprezy będą losowane upominki oraz bony na zajęcia i bezpłatne kursy.