you're offline
Wróć

Przygotuj się na wiosenny piknik!

Od 27/05 do 31/05
produkcyjna-piknikowe_nagrody-19052021-390.jpg
U nas poczujesz jeszcze więcej wiosennej radości i przygotujesz się do pikniku!  Sprawdź ofertę sklepów naszej galerii handlowej i zrób zakupy w dniach 27-29 maja. Zachowaj paragony, bo dzięki nim możesz otrzymać wyjątkowe upominki!

Na naszych klientów czekają kosze piknikowe z wyposażeniem dla dwóch osób, które doskonale sprawdzą się podczas romantycznych spotkań. Aby je zdobyć należy okazać paragony za zakupy w sklepach i punktach usługowych naszej galerii handlowej na kwotę min. 300 zł.

Ci, którym bliska jest troska o środowisko, mogą otrzymać zestaw ekologicznych naczyń, wśród których są małe i duże talerze wykonane z otrębów pszennych, sztućce oraz papierowa torba, która ułatwi ich transport. Ten upominek można odebrać po okazaniu paragonów za zakupy w sklepach galerii handlowej na kwotę min. 100 złotych.

Paragony za zakupy w sklepach i punktach usługowych galerii handlowej, wykonane w dniach od 27 do 29 maja, można ze sobą łączyć. W akcji nie można wykorzystywać paragonów za zakupy w hipermarkecie Auchan.  

Punkt wydawania piknikowych nagród będzie czynny w sobotę 29 maja od godziny 12:00 do godziny 18:00 lub do wyczerpania zapasów.

Zapraszamy na zakupy!

Regulamin do pobrania
Share