you're offline
Wróć

Stwórz wyjątkową biżuterię ze starych dżinsów

05/02
produkcyjna-zielone_zapedy-20012022-390.jpg
Reuse, czyli powtórne użycie jest jedną z zasad pozwalających ograniczyć marnotrawstwo. Wszystkich, którym jest bliskie to podejście zapraszamy do udziału w warsztatach kreatywnych, które odbędą się w sobotę 5 lutego w pasażu naszej galerii handlowej.

Podczas warsztatów będzie można stworzyć oryginalną biżuterię z wykorzystaniem starych jeansów, kawałków tkanin, wstążek, koralików, guziczków śrubek, a także części starej biżuterii i innych drobiazgów, które można znaleźć w każdym domu. Z tych elementów powstaną naszyjniki, kolczyki czy bransoletki o różnych kształtach. Na miejscu do dyspozycji uczestników będą wszelkie niezbędne materiały, ale będzie można przynieść ze sobą stare jeansy, kolorowe koszulki, apaszki i inne elementy, które dzięki warsztatom mogą zyskać „drugie życie”.

Warsztatom towarzyszył będzie jarmark lokalnych rękodzielników. Na stoiskach znajdą się rozmaite produkty wykonane z drewna, biżuteria, czapki i szale z włóczki i wiele innych rękodzielniczych produktów. Jarmark będzie doskonałą okazją, żeby porozmawiać z wystawcami i dowiedzieć się więcej o tym, jak powstawały produkty i jakich ekologicznych surowców użyto do ich wykonania.  

Ekologiczne spotkanie „Zielone zapędy” odbędzie się 5 lutego w pasażu galerii handlowej. W warsztatach kreatywnych będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do 17.00, natomiast stoiska handlowe będą dostępne w godzinach od 11.00 do 18.00.

Serdecznie zapraszamy!